Jak to możliwe, że kolarze pochłaniają ogromne ilości cukru i są zdrowi?
Świat kolarstwa pełen jest paradoksów, ale niewiele z nich rzuca się w oczy tak bardzo jak ten: z jednej strony instytucje zdrowotne ostrzegają społeczeństwo przed nadmiernym spożyciem cukru z powodu otyłości, cukrzycy i problemów metabolicznych. Z drugiej – kolarzom często zaleca się spożywanie od 60…









