Kolejna edycja Real 64-sto Ciesiółka Auto Group Maraton MTB za nami

Autor: WeLoveCycling

10 września odbyły się kolejne zawody z cyklu Leszczyńskiej Ligii Rowerowej „Real 64-sto Ciesiółka Auto Group Maraton MTB”.  To najstarszy i najcięższy maraton MTB w regionie. W Jeziorkach na starcie stanęło blisko 300 kolarzy, którzy mogli zmierzyć się na różnych dystansach: MEGA, MINI, HOBBY. Nie zapomniano przy tym o najmłodszych, dla których przygotowano trasę JUNIOR.

Trasa maratonu wiodła duktami leśnymi. Zawodnicy musieli pokonać zarówno odcinki piaszczyste, jak i utwardzane. Ponadto na trasie czekało kilka stromych podjazdów i zjazdów. Każdy startujący otrzymał pakiet startowy z gadżetami ŠKODY.

Miasteczko kolarskie ŠKODY stanęło na terenie Dworku Jeziorki. Autoryzowany Dealer ŠKODY Ciesiółka Auto Group, jako współorganizator zawodów, zaprezentował flagowe modele marki: ŠKODĘ KODIAQ  i ŠKODĘ  OCTAVIĘ z silnikiem 1.0 TSI.

Wyścig kolarski to doskonała okazja do propagowania zdrowego i aktywnego trybu życia, dlatego na gości czekały również rowery Škoda, które na co dzień użyczane są klientom serwisu.

Nie tylko dorośli mieli ręce pełne roboty, również dla najmłodszych przygotowano mnóstwo atrakcji. Animatorzy zachęcali dzieci do wspólnej zabaw i wręczali upominki z logo ŠKODY. Dzieciaki spędziły cały dzień w radosnej atmosferze.

Zwieńczeniem zawodów była dekoracja zwycięzców poszczególnych kategorii. Dla najlepszych przygotowane zostały medale, puchary i nagrody o wartości 10 tys. złotych.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wszyscy spotkamy się ponownie na linii startu!

(źródło zdjęć: autoryzowany dealer ŠKODY Ciesiółka Auto Group)