Škoda napędza XI maraton MTB dookoła Jeziora Miedwie

Autor: We Love Cycling

6 sierpnia 2016 roku w Morzyczynie koło Stargardu w województwie Zachodniopomorskim odbył się maraton MTB, którym wzięło udział blisko 1500 uczestników. Trasę długości ok. 58 km zawodnicy pokonywali po różnej nawierzchni: asfaltowej, żużlowej, ścieżkami leśnymi, piaskowej i po płytach jumbo. Wyścigowi z dumą przewodziła Škoda Yeti.

DSCF9280

DSCF9253

Organizator imprezy, Skodex Krotoski – Cichy zorganizował również konkurs dla najmłodszych „Skodex for Kids”, który odbył się po starcie wszystkich zawodników na promenadzie przed Amfiteatrem.
Dzieci zostały podzielone według płci i startowały po wcześniejszym zapisaniu się według grup wiekowych: 6 – 7 lat, 8 – 9 lat i 10 – 11 lat. Nagrodami w konkursie były medale, dyplomy, słodycze oraz puchary dla najlepszych cyklistów w każdej grupie wiekowej.

DSCF9452

Dla nieco starszych entuzjastów kolarstwa został zorganizowany konkurs polegający na wyścigu na trenażerze, w którym na najlepszego zawodnika i zawodniczkę czekały nagrody, a każdy, kto wziął udział w wyzwaniu został obdarowany breloczkiem ŠKODY. W czasie imprezy każdy z uczestników miał również okazję do wygrania ŠKODY z pełnym bakiem na weekend.

DSCF9305

Škoda napędza rowery w całej Polsce. Organizatorom XI maratonu MTB dookoła Jeziora Miedwie gratulujemy frekwencji, a uczestnikom odwagi w pokonywaniu górskich tras. Do zobaczenia za rok!