Hlavní cena WLC Challenge už patří vítězi!

Autor: We Love Cycling ČR

Soutěž s otevřeným koncem. To byla We Love Cycling Challenge, která probíhala v uplynulých týdnech na platformě We Love Cycling ČR. Hlavní cenu, elektrokolo Škoda MTB 29 v hodnotě 78 000 Kč, si o víkendu převzal výherce Vladimír Vele.

Hlavním motivem soutěže bylo video s otevřeným koncem. Měl tři hlavní aktéry: Jana Kopeckého, mistra světa v rallye kategorie WRC 2, Jiřího Ježka, paralympijského cyklistu, a Karlu Štěpánovou, reprezentantku ČR v cyklokrosu. Každý z nich jel na svém stroji jinou trasu. Karla Štěpánová na MTB jízdním kole nejkratší úsek, Jirka Ježek na silničním kole střední část a Honza Kopecký absolvoval ve svém závodním speciálu Škoda FABIA R5 nejdelší část trasy. Cíl byl pro všechny jezdce stejný, stejně jako zadání: dojet do cíle jako první.

Jiří Ježek (vlevo), Jan Kopecký a Karla Štěpánová, tři protagonisté WLC Challenge.

Soutěž byla spuštěna spolu se vstupem platformy We Love Cycling na český trh a aktivně se do ní zapojilo na 12 tisíc soutěžících. Nejvíce z nich tipovalo za vítězku Karlu Štěpánovou. Ta však do cíle dojela až za vítězem Jiřím Ježkem.

Karla Štěpánová a Jiří Ježek na startu závodu WLC Challenge.

Mezi správně tipujícím soutěžícími, kteří odpověděli, že v cíli závodu se jako první objeví paralympijský vítěz a ambasador platformy We Love Cycling Jiří Ježek, byl také Vladimír Vele ze Suchdola u Kutné Hory. „Čekal jsem, že to bude vyrovnaný závod a tipnul zlatou střední cestu,“ prozradil Vladimír Vele, který dosud s eBikem nemá zkušenosti, na kolo však sedá pravidelně. „Snažím se s rodinou vyrazit každý týden po okolí. Máme tady krásnou přírodou a zajímavé trasy. Roztěž, zámek Kačina, snažíme se projet zajímavá místa. Mám rád Karlštejn, Babiččino údolí nebo stezky kolem Hluboké nad Vltavou,“ vyjmenovává místa svých výletů pan Vladimír, který dvakrát ročně vyráží také na pobytový výlet s koly.

Výherce Vladimír Vele s Martinou Valterovou ze Škoda AUTO ČR.

Byť je ve světě elektrokol relativním nováčkem, plánuje s ním už první trasy. „Taky se o něj přihlásí kamarádi a rodina, takže na začátku bude kolo putovní,“ usmívá se šťastný výherce, pro kterého jsou největšími vzory Zdeněk Štybar, Peter Sagan a biker Jaroslav Kulhavý. Třem protagonistům WLC Challenge pak přeje, ať se jim daří plnit své plány a předsevzetí a zároveň děkuje za zapojení do unikátní soutěže, která mu do života přinesla novou hračku – elektrokolo Škoda MTB 29 v hodnotě 78 000 Kč. Gratulujeme!