Álmos (27) amatőr országúti kerékpáros, a Hajtás Pajtás biciklis futárja. A Tekerj a Tour-on nyereményjáték győzteseként ő képviselheti júliusban hazánkat a Škoda csapat versenyzőjeként a L’etape du Tour 2019-es versenyén. Álmos edzője Simon Péter, a WeLoveCycling Aranyvilla-díjasa, csapatfőnöke pedig nem más, mint Jiří Ježek, hatszoros paralimpiai bajnok országúti kerékpározó.

15 000 fő

Kísérd végig Álmos útját, aminek végén a Škoda csapatában megtapasztalhatja a Tour de France legendáját, és ugyanazon a tájon tekerhet, mint a legnagyobb országúti sztárok! Ez a L’etape du Tour, ahol tizenötezer résztvevő vág neki a Tour egy hegyvidéki szakaszának – ugyanazokkal a versenyfeltételekkel, mint a profi versenyzők. Álmos vajon teljesíteni tudja ezt az embert próbáló feladatot? Július 21-én kiderül!

A L’etape du Tour 2019 útvonala

Álmos útja a Tour-ra

„ILYEN KEMÉNY VERSENYEN MÉG SOSEM INDULTAM” –ÁLMOS, A TEKERJ A TOUR-ON GYŐZTESE
Álmos 27 éves biciklis futár, de annyira szeret tekerni, hogy a munkája mellett országúti versenyeken is indul. Hiába tölti ki napjait a bringázás, nem áll tőle messze a videózás sem...

AZ UTOLSÓ MÁSFÉL KILOMÉTEREN ELÉRZÉKENYÜLTEM
Phraner Álmos nyerte meg a Tekerj a Tour-on nyereményjátékot, így rajthoz állhatott a L`Étape du Tour 2019-en, a futamon, ahol amatőrök mérettethetik meg magukat profi körülmények között.

Kövesd Álmos útját a WeLoveCycling csatornáin!