Pravidlá a ceny
Naše ceny pre víťazov
Hlavná výhra ŠKODA FABIA Combi
Aktívni bikeri, ktorí si nenechajú ujsť žiaden maratón z našej série sa môžu tešiť na atraktívnu hlavnú výhru. Stačí sa postaviť na štart štyroch z piatich pretekov, potvrdiť svoju účasť v súťaži, mať slovenský občiansky preukaz a ste v hre. Zapojiť sa môže skutočne každý, aj pretekári mladší ako 16 rokov. Tým postačí súhlas od zákonného zástupcu. Kompletné podmienky súťaže si prečítajte na tomto linku.


Pravidlá súťaže "Vyhraj automobil ŠKODA FABIA na ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2019"


Ceny pre víťazov maratónu


1
Voucher ŠKODA
v hodnote 100€
na nákup v ŠKODA
E-shope
2
Voucher ŠKODA
v hodnote 50€
na nákup v ŠKODA
E-shope
3
Voucher ŠKODA
v hodnote 3 0€
na nákup v ŠKODA
E-shope
Ceny pre víťazov Family kategórie


1
Vecné ceny ŠKODA
2
Vecné ceny ŠKODA
3
Vecné ceny ŠKODA
Ceny pre víťazov série ŠBOT


1
Vecné ceny ŠKODA
2
Vecné ceny ŠKODA
3
Vecné ceny ŠKODA



Účasť na 4 kolách

Meno Priezvisko Rok nar. Klub
Patrik BABIAK 1983 bbb
Gabriel BÁLINT 1977 FTC CC Fiľakovo
Rastislav BALOČKO 1971 Madbiker Košice
Jozef BEDNÁRIK 2000 ŠKC Lipotvská Lúžna
Marek BENČ 1999 šk-topoľčianky
Martin BENČ 1973 šk-topoľčianky
Jan BLANAR 1973 BiKEri
Dominik BLAŠKO 2002 Strečno
Ľubomír BORKO 1978 Prievidza
Tomáš BRAJERČÍK 1985 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
Pavol BUDAY 1992 Buday Family
Peter BUDAY 1980 Buday Family
Roman BUDAY 2004 Buday Family
Kevin BYSTRIČAN 2000 ŠKC Liptovská Lúžna
Diana CETLOVÁ 1997 CK Energia Svit
Jozef CVOLIGA 1976 CK LEV Levoča
Štefan DÍREŠ 1978 ŠK Topoľčianky
Cyril DLHÝ 1967 Obyce
Janka DUBAJOVÁ 2004 DubajFamily Zvolen
Rudolf DZUREŇ 1964 Malá Ida
Dušan FEDÁK 1967 ProSport Team Košice
Michal FRANCISTY 1980 Banská Bystrica
Martin FUSEK 1977 Biotec
Lukáš GAJDOŠ 1992 Finančné centrum team
Ľubica GAJDOŠOVÁ 1967 Tuchyňa
Peter GALIŠIN 1954 Klondike Bike
Milan GONDA 1968 Zvolen
Eduard GRACIK 1958 Jurassic bike team Dolný Kubín
Pavol GRAJCIAR 1959 Drevodomy Slovakia
Ladislav HOJO 1993 Hruštín
Martin HOLIŠ 1978 Bike4you
Peter HRDÝ 1986 Hrubá Borša
Jaroslav HVIZDOŠ 1962 Cyklomax Poprad
Ladislav CHUDÍK 1968 Žilina
Alena CHUDÍKOVÁ 1969 Žilina
Vladimír IVAN 1971 Ck Machulince
Peter JACKO 1983 Bratislava
Martin JANEGA 1989 Stará Turá
Róbert JANECH 1973 Považská Bystrica
Pavol JANÍK 1956 KŠN Janík RaP
Jozef KALAZI 1957 AMK Nové Zámky
Ivan KOLAČAN 1978 K K Racing
Martin KOLAČAN 1975 K K Racing
Marián KORČEK 1993 Topoľčianky
Martin KOSTELNIČÁK 1986 Greenbike Aloha Team
Dušan KRIDLA 1982 CK Wings
Andrej KUBIŠ 1983 SUNCYCLE.sk Racing Team
Daniel KUČERA 1987 ebajk racing
Peter KUČERA 1971 Suchá nad Parnou
Peter KUDLÁČ 1989 CK Energia Svit
Roman KULIŠ SALINGER 1978 Bratislava
Róbert KUSENDA 1981 Nové Mesto nad Váhom
Petr LACIKA 1969 Martin
Bianka LÁNIKOVÁ 2000 CK Dynamax Nitra
Radka LÁNIKOVÁ 2004 CK Dynamax Nitra
Peter MAJERSKÝ 1976 HORAL Bike Team
Martin MELICH 1981 Svätý jur
Tomáš MINČÁK 1989 CK Energia Svit
Michal MONDOČKO 1979 SK Topoľčianky
Pavol NOVOTNÝ 1975 HAPPY FEET
Marek OCEL 1984 WLRM
Miroslav ONDREJ 1981 Malá Ida
Ľubomír ONDRUŠ 1979 HC - VEDORA
Miroslav PALIČKA 1983 CK MŠK KK
Adam PALOCSÁNYI 2001 CK Rimavská Sobota
Vladimír PALÚCH 1957 YTCT
Tomáš PÁNIK 2001 ŠK Topolčianky
Stanislav PJATÁK 1973 CK Energia Svit
Florian POLČIC 1970 Pedal Pezinok
Alex REBRO 2002 PROefekt team
Lukáš ROVDER 1987 CK LEV Levoča
Igor RUSKO 1966 HORAL - Bike Team
Jozef SANDTNER 1993 Šenkvice
Milan STRAKA 1961 Trenčín
Tono SUSKO 1983 Cykloklub SENEC
Zdenko ŠIDLO 1969 SADESPORT
Marian ŠIMON 1992 FTC CC Fiľakovo
Milan ŠKADRA 1981 Banská Bystrica
Martin ŠMEHÝL 1990 Lietavská Svinná - Babkov
Martina ŠMIHULOVÁ 1987 Kráľova Lehota
Ivan ŠTODER 1973 Považská Bystrica
Karol TILANDY 1965 PROefekt
Nina URBANOVÁ 2004 bikepoint.sk eleven team
Richard VALENTA 1993 SUNCYCLE.sk Racing Team
Branislav VAŠ 1971 Žiar nad Hronom
Martin VOLENSKÝ 1982 Trian ŠK UMB Banská Bystrica
Igor VRÁBEL 1973 PIEŠŤANY
Rastislav ŽUFKA 1978 Triumf professional tools

Účasť na 3 kolách

Meno Priezvisko Rok nar. Klub
Tomáš ÁDÁM 1986 FTC CC Fiľakovo
Laura BADINSKÁ 2002 CK Svätý Jur
Patrik BADINSKÝ 1974 CK Svätý Jur
Marek BADLIK 1983 Bratislava
Dominik BDŽOCH 1995 Spišska Nova Ves
Miroslav BDŽOCH 1968 Spišska Nova Ves
Ivan BELIČKA 1960 Horná Ves
Lukáš BELIČKA 1984 Rezen so salatom
Martin BELKO 1982 Športservis
Miroslava BELKOVA 1973 HORAL Bike Team
Martin BENES 1981 Bratislava
Peter BENKO 1971 CK Energia Svit
Michal BIELIK 1986 Šk Vyžití seladóni
Štefan BIKÁR 1982 SCK Poprad
Ladislav BRÁZ 1974 Horal - Bike Team
Norbert BRÁZ 1985 HORAL Bike Team
Filip BRUNOVSKÝ 1989 Marathon BB Team
Matúš BŘEZOVSKÝ 1991 Brose Cycling Team
Jaroslav BUCHTÍK 1967 Športservis team Bratislava
Lukáš BUZOGÁŇ 1993 Dedinka 473
Marek CIBUĽA 1986 FTC CC Fiľakovo
Michal CMOREJ 1982 Hôrka
Jozef ČEKEĽ 1970 CK Svätý Jur
Tomáš ČIČMIŠ 1984 Voderady
Michal ČUNDERLÍK 1981 C.K.Malachov
Miroslav DADO 1982 Prievidzské ľadové medvede
Juraj DEBNARIK 1979 Lúčky
Matus DECHTAR 1995 Skialpinista.sk/skoda Team Impa D
Tomas DOBROCANI 1986 Nove Zamky
Ivan DOMITER 1978 R-bike
Radovan DROZD 2001 PROefekt team
Rudolf DUBAJ 1978 Dubaj Family Zvolen
Michal DUDA 1980 Lipany
Natália ĎUGELOVÁ 1999 CK MŠK Kežmarok
Zuzana DULINKOVÁ 1993 Višňové
Kamil DULOVIČ 1974 CK Energia Svit
Dávid DVONČ 1998 Žilina
Rudolf DZUREŇ 1994 ProSport Team Košice
Peter DZURŇÁK 1982 Gelnica
Erik DŽAČOVSKÝ 1980 pk-taxi.sk
František FABUĽA 1958 Haniska - PO
Anna FABUĽOVÁ 1961 Haniska - PO
Slávka FLOREKOVÁ 1969 BKL-LIPA
Ján FOLTÍN 1981 MP 47 km
Dominik GÁBRIŠ 2002 Pružina
Ivan GAJDOŠ 1967 SpektrumSZ
Erik GOLIAN 1992 SUNCYCLE.sk Racing Team
Dana GOLIANOVÁ 1972 SUNCYCLE.sk Racing Team
Miroslava GOLIANOVÁ 2003 ŽP Šport Podbrezová
Róbert GOMBALA 1987 MTBIKER & BBtrener.sk
Róbert GRÍGEĽ 1962 Prosporteam košice
Emil GROFČÍK 1953 Ellio Nitra
Ivan HAAS 1967 CK BB
Tomáš HANUSKA 1987 VELOSVET PRIEVIDZA
Luboš HAVALA 1973 Neverice
Andrej HILBRYCHT 2002 Novoť
Ľubomír HILBRYCHT 1977 Novoť
Ján HIVES 1978 FTC CC Fiľakovo
Peter HLBOCKÝ 1979 Malženice
Vladimír HOJDÍK 1992 PROefekt team
Vladimír HORSKÝ 1978 SKODA Bike Team
Svetlana HORVATHOVA 1978 Liptovský Mikuláš
Marcel HRIC 1973 CykloŠpak team
Marian HRONIAK 1978 Continental Sport Club Zvolen
Miroslav HUDÁK 1963 CK Batizovce
Roman HULKA 1968 Športservis team BA
Vincent HUPKA 1953 CK Svätý Jur
Darina HUPKOVÁ 1959 CK Svätý Jur
Anton CHVÁLA 1971 SEGUM BIKE TEAM
Tomáš CHVÁLA 2001 SEGUM BIKE TEAM
Andrea IVANIČOVÁ 1976 Bratislava
Peter JAKUBEC 1974 Hrabušice
Ján JALČOVÍK 1986 Bratislava
Tomáš JANČÍK 1986 Poprad
Tomáš JANECH 2001 Považská Bystrica
Ivan JÁNOŠÍK 1976 SKODA TEAM IMPA DK
Katarína JANOŠKOVÁ 1984 -
Lenka JOKLOVÁ 1973 CK Svätý Jur
Peter JOPPA 1975 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
Zuzana JUHÁSOVÁ 1985 Bike Team Juhasky
Peter KALETA 1981 Bratislava
Ladislav KANDERA 1960 KNAC Ružomberok
Marcela KASJAKOVA 1982 Cabaj Capor
Michal KLIMAN 1989 Bratislava
Ondrej KOCÚR 1984 Odborový zväz polície Lučenec
Jakub KOCHOL 1988 Žiar nad Hronom
Marek KOLES 1983 HappyFeet
Karol KONCEK 1976 sám za seba
Jakub KONUŠÍK 1994 ŠKODA TEAM ŠAS
Barbora KORTIŠOVÁ 2001 Zvolen
Juraj KOŠÍK 1993 Solčany
Juraj KOŠŤÁL 1989 FC SALVE
Tomas KOVALCIK 1988 Myjava
Pavol KRÁĽ 1978 Žilina
Radovan KRČULA 1981 Horská Polícia
Zdenek KŘIŽÁK 1981 Žitavany
Matej KURTY 2003 ISAKO Šport Košice
Norbert LÁNIK 1969 CK Dynamax Nitra
Marek LEGÁT 1987 Divina Racing Team
Michal LEHOCKY 1981 PEZINOK
Ľubomír LENGVARSKÝ 1969 CykloŠpak team
Jozef LIPTÁK 1980 HappyFeet
Pavel LONGAUER 1951 Čierna voda Chorvátsky Grob
David LOPUŠEK 1991 Slovenský cykloklub Magnezit Jelš
Richard MAGULA 1987 Bučany
Marek MAJERSKÝ 1991 Poprad
Laco MAKAY 1963 SpektrumSZ
Tomáš MAĽA 1983 Ck Malachov
Timotej MATÁK 1994 Zohor
Ján MATÚŠKA 1967 Kalinovo
Marek MATÚŠKA 1990 FTC CC Fiľakovo
Jozef MEDVECKÝ 1991 Tvrdošín
Marcel MELIŠ 1978 Podvažie
Martina MELIŠOVÁ 1981 Podvažie
Michal MIČKA 1986 TJ KHC Spartak Myjava
Marian MIKLUŠEK 2000 PROefekt team
Marián MIKLUŠEK 1971 Viničné
Ales MILAN 1978 Inlogic Games
Andrej MRÁZ 1976 Miloslavov
Ivan NYULASSY 1989 Šk Vyžití seladóni
Adam OBONYA 1992 Lykužruti
Stanislav ONDRÍK 1975 Trstená
Jozef OREM 1955 www.haTRIck.sk
Michal OŠKRDA 1965 NTS Nemšova
Jan OŽVALDA 1956 ŠK Topoľčianky
Jozef PAGANÍK 1958 CK EPIC Dohňany
Andrej PALUBJAK 1983 Nitra
Vojtech PALUŠ 1954 Muráň
Lukáš PETRÁŠ 1988 Šenkvice
Miroslav PODOBINSKÝ 1978 Svit
František PODZIMEK 1982 Žilina
Michal PORUBČAN 2000 ebajk racing
Ján POTOČAR 1970 PROefekt
Ján PROKOPOVIČ 1961 Hasiči Snakov
Dušan PULMAN 1957 OmegaT cycling
Michal REBRO 1973 Moravany nad Váhom
Peter ROVDER 1980 CK lev levoca
Rastislav ROVNÝ 1990 Borinka
Vladimír RUJÁK 1984 Cykloklub SENEC
Roman RUMPLI 1983 Lc
Pavol SALAJ 1956 Žilina
Roman SEČKÁR 1989 Ck Malachov
Milan SCHURGER 1961 Športový klub Devínska Kobyla
Ivan SCHWARZBACHER 1995 CK Route 66 Brezno
Jaromír SMOLINSKÝ 1973 Bratislava
Marek SMOLINSKÝ 2003 Kaktus BIKE team
Andrej SOBOTA 1980 PEZINOK
Peter SOLIN 1967 ck Krivoklát
Michal STRAKA 1991 Superior riders
Marián ŠČEPKA 1981 Plavecký Peter
František ŠMELKO 1968 SAAT Sport Racing Team
Alena ŠMIHULOVÁ 1984 Cyklopartička
Adriana ŠMULÍKOVÁ 1971 SpektrumSZ
Ján ŠPAK 1971 Smižany
Borislav ŠTEFKOVIČ 1978 MTB Team Jacovce
Jaroslav ŠTRENGER 1958 KPHC Turčianske Teplice
Martin ŠTRENGER 1984 :)
Martin ŠVEC 1975 ŠK Topoľčianky
Tomáš TOMÁŠEK 1981 bikepoint.sk
Martin TONKA 2000 ŠK Topoľčianky
Pavol TONKA 1969 ŠK Topoľčianky
František TONKOVIČ 1973 Biker ZM
Tomáš TROŠČÁK 1989 Prešov
Soňa TUŽINSKÁ 1976 ŠKODA TEAM AUTONOVO
Marek UJPÁL 2000 FTC CC Fiľakovo
Peter VALENTA 1963 ZILINA
Dagmar VALENTOVÁ 1955 Žilina
Jozef VAŠŠ 1974 BIKERY ZM
Jozef VÝBOŠŤOK 1986 Salve
Jozef ZATLUKAL 1956 Dohňany
Erik ZEMANOVIČ 1986 bikeacademy.sk
Martin ZIBRÍN 1975 Konzultanti BaMaZ
Samuel ZUZČÁK 2001 -
Milan ŽITKO 1964 DODO TEAM ORAVA
Peter ŽIVČÁK 1984 Lemra Cycling Team Kosice








Kalendár
Pravidlá a výsledky
Články a fotky
Ceny
Škoda family trať